The Гроші Diaries
The Гроші Diaries
Blog Article
Величезне значення номіналізм мав для економічної політики Німеччини. Тут широко використовувалася емісія, перш за все для цілей Першої світової війни.
Гроші були придумані в стародавні часи задовго до настання нашої ери: сліди грошових відносин знаходять при розкопках і в Стародавній Лідії, і в Стародавньому Китаї, і в Персії. Цікаво, що найпершими грошима, прабатьками служили зовсім не золото і не Діаманти.
Так і з вартістю товару (послуг) - вартість різнорідних об'єктів потрібно вимірювати єдиною мірою, якими і є гроші;
Вже в ті часи торговці почали подорожувати в інші держави і розносити новини. Завдяки тому, що гроші виявилися дуже зручними і самі по собі уявляли практичну цінність, вони дуже швидко здобули загальне визнання.
На даний момент саме гроші можуть використовуватися для оплати продукції, виконання інших зобов'язань.
Якщо вартість буде знижуватися↓, відбудеться скорочення↓ і купівельної спроможності грошової одиниці.
Держава зобов'язалася на першу вимогу міняти банкноти на монети. Таку ж обіцянку Гроші могли давати один одному люди в процесі купівлі-продажу (обміну) товару.
Всі учасники мережі мають право здійснювати моментальні операції. При цьому немає необхідності звертатися за допомогою до посередників.
Першими представниками даної теорії стали англійці Дж.Берклі та Дж.Старт. Прихильники теорії впевнені: купівельна спроможність залежить виключно від номіналу грошей. Він являє собою суму, яка вказана на грошовому знаку.
Вибираються гроші тих країн, економіка яких є більш стабільною.
Першим грошам передували алани, які згадуються в Біблії.
Такий недолік товарних грошей дещо ослаб, коли стався перехід до золотих грошей.
Першими грошима були найліквідніші товари. Тільки пізніше їх замінили рівнозначні за вартістю шматочки дорогоцінних металів. Вони були абсолютно різної форми і розміру, градація за вагою, визначенням і вартості з'явилася багатьом пізніше.
Ця функція грошей визначає абсолютно весь процес інвестування в суспільстві, розвиток банків, бірж, різних фінансових ринків.